کلینیک دندانپزشکی پاستور

کامپوزیت کاریزما بهتره یا سارمکو | نظر پزشکان متخصص

کامپوزیت کاریزما چیست؟

لمینیت دندان و کامپوزیت، دو روشی هستند که برای طراحی لبخند و زیباتر شدن دندانها از آنها بهره گرفته می‌شود. در گذشته، طراحی لبخند، به دلیل محدودیتهای علم و همچنین قیمت بسیار بالایی که داشت، تنها برای قشر به خصوص مانند بازیگران مورد استفاده قرار می‌گرفت. در حال حاضر نیز، لمینیت دندان، یک روش گران قیمت و تقریباً طولانی مدت برای طراحی لبخند است که در آن نیاز به برش دندانها وجود دارد.


کامپوزیت دندان، می‌تواند همان نتیجۀ زیبایی لبخند دندان را به همراه داشته باشد؛ با این تفاوت که در کامپوزیت دندان، نیازی به ایجاد برش در دندانها وجود ندارد. به علاوه کامپوزیت دندان می‌تواند در یک جلسه نیز انجام شود. یکی از موارد بسیار تاثیرگذار در تعیین کیفیت نهایی کامپوزیت دندان، برند کامپوزیت است. کامپوزیت کاریزما و کامپوزیت سارمکو، دو برند بسیار معروف در میان تمامی برندهای موجود در ایران هستند که توسط دندانپزشکان معتبر مورد استفاده قرار می‌گیرند. حال سوال اینجاست که کامپوزیت کاریزما بهتره یا سارمکو؟

بررسی کیفیت و مشخصات کامپوزیت کاریزما المان و سارمکو

مشخصات کامپوزیت کاریزما المان و سارمکو انگلیس و مقایسه آنها

برای آنکه بتوانیم بهترین تصمیم را برای کامپوزی دندانهایمان بگیریم، باید بدانیم مشخصات کامپوزیت کاریزما بهتره یا سارمکو؟ برای پاسخ به این سوال، ابتدا باید کمی در مورد هر دو برند انتخابی، تحقیق و بررسی کنیم.
کامپوزیت کاریزما، یک برند کامپوزیت آلمانی است در حالی که کامپوزیت سارمکو، توسط انگلیسی‌ها تولید شده است.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی کشور آلمان، می‌توان به طور قطع پاسخ سوال کامپوزیت کاریزما بهتره یا سارمکو، را بدهیم. بدون شک، کامپوزیت کاریزما بهتر از سارمکو است. چرا که این برند، به عنوان یک برند آلمانی، یکی از برترین تولید کنندگان کامپوزیت در دنیا محسوب می‌شود. اگر به یک کلینیک معتبر بروید، کامپوزیت دندان کاریزما را می‌توانید با شش ماه گارانتی انتخاب کرده و انجام دهید.

بهترین برند کامپوزیت دندان کدام است؟

همانطور که در پاراگراف قبلی نیز گفتیم، یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار بر کیفیت و قیمت کامپوزیت دندان، برند تولید کننده است. حال که دانستیم کامپوزیت کاریزما بهتره یا سارمکو، بهتر است با تعدادی از برندهای معتبر موجود در ایران آشنا شویم:

  • برند کامپوزیت شوفو تولید شده در ژاپن
  • برند کامپوزیت سولافیل تولید شده در انگلیس
  • برند کامپوزیت توکویاما تولید شده در ژاپن
  • برند کامپوزیت گرادیا تولید شده در ژاپن
  • برند کامپوزیت جیانیان تولید شده در ژاپن
  • برند کامپوزیت کازمادنت تولید شده در آلمان
  • برند کامپوزیت IPS تولید شده در سوییس و آلمان

(برای آشنایی بیشتر با برندهای کامپوزیت ژاپنی، به شما پیشنهاد می‌کنیم که مقاله‌ی قیمت هر واحد کامپوزیت ژاپنی و نکات بسیار مهم را نیز مطالعه کنید. 🙂 )

تمامی این برندها، به صورت مستقیم از کشور تولید کننده وارد شده و در صورتی که به یک دندانپزشکی معتبر مراجعه کنید، با گارانتی انجام می‌شود.کامپوزیت دندان کاریزما

کامپوزیت دندان کاریزما آلمان و سارمکو در کلینیک پاستور

تا اینجا در مورد پاسخ این سوال صحبت کردیم که کیفیت کامپوزیت کاریزما بهتره یا سارمکو و با تعدادی از برترین برندهای معتبر در سراسر دنیا آشنا شدیم. دانستیم که نوع برند می‌تواند نقشی حیاتی در نتیجۀ نهایی کامپوزیت دندان ایفا کند.

اما آنچه از برند کامپوزیت مهم‌تر است، مهارت دندانپزشک شما است. با انتخاب یک دندانپزشک معتبر می‌توانید از زیبایی طراحی لبخند خود اطمینان داشته باشید و خیالتان در مورد کیفیت نهایی و طول عمر کامپوزیت دندان راحت شود.

بنابراین، پیش از آنکه بدانید، مشخصات و کیفیت کامپوزیت کاریزما بهتره یا سارمکو، پیشنهاد می‌کنیم در مورد دندانپزشک خود تحقیق کنید. کلینیک دندانپزشکی پاستور با تیمی مجرب و کارکشته و با بهره گیری از بهترین برندها، شما را در ساختن یک لبخند زیبا یاری خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر، کافی است تا سری به سایت کلینیک دندانپزشکی پاستور بزنید و یا با کلینیک تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
30 درضد تخفیف ایمپلنت
همین حالا با ما تماس بگیرید